• Wpisów: 243
  • Średnio co: 8 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 11:47
  • Licznik odwiedzin: 24 662 / 2025 dni
 
kociara444
 
Hej, właśnie wróciłam z tenisa. Tak, tenis... 30 stopni.... bez czapki... picia... okularów... zdycham. Wypada tylko powtarzać sobie "wolę upał niż chłód, wolę upał niż chłód...". No, ale jestem i oznajmiam, że chcę to wszystko ogarnąć. Może podzielenie bloga na kilka kategorii pomoże? Oto moje propozycje:

Wpisy od siebie (#odsiebie)- tego chyba nie muszę tłumaczyć

Przemyślenia (#przemyślenia)- moje mądrości, dłuższe, głębsze wpisy.

Cosplaye (#cosplaye)- Yeah, to chyba będzie moja ulubiona kategoria! Cosplay może zrobić każdy, jednak ja będę je robić tu i teraz, a przebierać się tylko w to, co mam w zasięgu ręki. Mogę się owinąć ręcznikiem i wysmarować keczupem po twarzy, ewentualnie założyć na głowę rajstopy. Dla Was trochę śmiechu, dla mnie trening kreatywności :D

Recenzje książek i filmów (#recenzje)

Moje sposoby na udany dzień (#patenty)- nie wiem, czy ta kategoria przetrwa, ale zawsze można spróbować. Chyba tytuł wszystko mówi. Różne sposoby dotąd Wam nie znane, niektóre śmieszne, inne nie.

Moja twórczość (#twórczość)- Jak się domyślacie- rysunki, rzeźby, malunki. Ale również chwalenie się nowym zestawem ołówków czy farb i sztuczki w gimpie.

Oczywiście pojawią się też wpisy z poza tych kategorii, nie da się wszystkiego zaplanować. Po prostu skończył się już ten dawny blog z obrazkami "szłitaśnyh kotteczkuf". Chcę przekazać coś ambitniejszego, zachowując przy tym energię i optymizm... cóż, miejmy nadzieję, że się uda ;)
Hmmmm... dobra, ostatnio pod każdy wpisem się Was o coś pytam, tak będzie też tym razem. Bez Was nie byłoby tego bloga, więc śmiało, proponujcie kategorie. Postaram się wyznaczyć dla każdej dany dzień tygodnia, ale dopiero w roku szkolnym, gdy poznam już plan lekcji i zajęcia dodatkowe. Cóż, to chyba tyle.

  •  
  • Pozostało 1000 znaków