• Wpisów: 243
  • Średnio co: 8 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 11:47
  • Licznik odwiedzin: 24 662 / 2025 dni
 
kociara444
 
Pewien internauta kiedyś napisał "po co piszesz ładna, chuda dziewczyna? Przecież wiadomo, że jak ładna, to chuda, nie ma czegoś takiego jak "ładna, gruba dziewczyna"!" Owszem, trzeba o siebie dbać, tak, aby nie zaszkodzić swojemu zdrowiu. Jednak to wszystko jest coraz powszechniejsze. Mały test:
czy ta dziewczyna jest bardzo gruba, wygląda źle?
4c23af52effdf0443ffbd4cdc1c0f411,62,37.jpg

Oto, co piszą internauci: www.samosia.pl: Szybkie pytanie - szybka odpowiedź. Wybierz najlepszą!#

“nie przytyłaś, tylko ię uoasłaś jak swinia”


“jesteś bardzo gruba”


“mój pies jest ładniejszy od ciebie!!”


“Sory ale gybym tak wygladała to bym sie załamała xD.”


“jesteś gruba, mało tego wszystko ci wisi”


i pewnie większość czytających ten wpis pomyślała tak samo. Ludzie, nie przesadzajcie! Nie jest tak źle! To właśnie prawdziwa kobieta, a nie jakiś wieszak, kościotrup! Wątpię, żeby taka waga bardzo przeszkadzała jej w normalnym życiu. Ale teraz dziewczyny dążą do tego, żeby wyglądać jak dziewczyny z okładek gazet, mimo, że nawet te dziewczyny z okładek gazet nie wyglądają jak z okładek gazet. I stąd właśnie anoreksja, bulimia. Po co dokładać im zmartwień gdy wyglądają dobrze? Teraz mały eksperyment. Przygotowałam dla Was galerię zdjęć, która pokazuję, że istnieje coś takiego jak "ładna, gruba dziewczyna". Oto zdjęcia, gdzie jest pokazana tylko twarz. Na obrazkach są różne dziewczyny- i te otyłe, i te chude, i te z niewielką nadwagą. Powiedzcie mi, które są grube, a które chude.

cnghmf8uaixskoa.png


dfygauyhjftdgsuhajdgh.png


fedtgyhujisertwgyhquj.png


frgydjuisgtydhusji.png


ftgysdujhikgfdyuhsjk.png


gfbdnijhskfdhsjk.png


ghdiuugtfsdhniufijshudi.png


sdfrtgyhujikol.png


sgbhcxaikl.hjxmzkoa.png


unkdgskx.png


vfgydushnajikofdgshbnajk.png


dfytgwuashijkogdhsj.png


YGDHSAFGDSHFN.pngNo, specjaliści od urody, do roboty! Chyba uświadomiłam Wam już, że urody kobiety nie ocenia się po wadze. Tak, jak już powiedziałam: otyłość to rzeczywiście coś złego, z czym trzeba walczyć. To choroba. Jednak to wszystko jest przesadzone. O ile otyłość to choroba, o tyle troszkę tłuszczyku nie zrobi zbyt wiele szkody! Panie, nie musicie się odchudzać dlatego, że "to modne". Ważne tylko, żeby prowadzić zdrowy tryb życia i czuć się dobrze w swoim ciele, a nie podążać ślepo za modą. W końcu po co odmawiać sobie takiej przyjemności jak kawałek czekolady czy ciasta ;)

  •  
  • Pozostało 1000 znaków
Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
skomentuj
  •  
  • Pozostało 1000 znaków